Kategorie

Aktualności

2016-09-01
Nowy Katalog SAD 2017!!
Nowy katalog już na stronie! »pic1
2016-08-18
Urlop w Pracowni.
Urlop w Pracowni. »pic1
2016-05-30
Wyprzedaż!
Czyścimy magazyn! »pic1

Newsletter

imię:
e-mail:

Akceptujemy płatności

Akceptowane płatności
Indywidualne zamówienia miniatur ze Streets Ahead Dollshouse, Dolls House Emporium i Babettes Miniaturen i Small InteriorsJeżeli wypatrzyli Państwo towar w naszym Sklepie, który  tymczasowo się wyczerpał lub znaleźli na stronach DHEmporium i SAD miniatury, których nie ma w naszej ofercie, z przyjemnością je dla Państwa zamówimy. Wystarczy się z nami skontaktować mailowo lub przez zamieszczony na stronie formularz, w tytule wpisując "Zamowienie z SAD i/lub DHEmporium,i/lub Babetten Miniatures".

Ogólne zasady zamawiania znajdą Państwo poniżej.

Najnowszy katalog łączny produktów SAD, DHEmporium, Babettes Miniaturen i Small Interiors znajdą Państwo klikając na poniższe zdjęcie.

Katalog 2017
Szczegółowe warunki składania zamówień ustalane są indywidualnie.

Ogólne zasady zamawiania indywidualnego:
Zamówienia indywidualne na miniatury i domki dla lalek z firm Streets Ahead Dollshouse,  Dolls House Emporium i Babettes Miniaturen można składać przesyłając swoje zamówienie na adres: shop@slonecznegodziny.com do 15 dnia każdego miesiąca.

Zamówienie indywidualne może opiewać na dowolną ilość i wartość miniatur z obu lub jednej z ww firm.

Zamówienia
będą realizowane przez Sklep jeżeli łączna wartość zamówień indywidualnych przekroczy wartość 250,00PLN. W przeciwnym razie Sklep poinformuje Klienta o przesunięciu zamówienia na kolejny miesiąc lub do czasu aż suma zamówień indywidualnych przekroczy wartość 250,00PLN.

Po otrzymaniu zamówienia indywidualnego oraz potwierdzenia iż w danym miesiącu zamówienia indywidualne będą realizowane, Pracownia każdorazowo sprawdzi dostępność towaru u dostawcy i poinformuje Klienta o stanie jego zamówienia drogą mailową.

Po otrzymaniu płatności od wszystkich Klientów Pracownia złoży zamówienie zbiorcze u dostawcy. Czas realizacji zamówienia i przesłania zamówienia przez dostawcę to około 9 dni roboczych.

Uwaga! Przy zamówieniach hurtowych nie obowiązują zniżki DHEmporium widoczne dla poszczególnych przedmiotów na ich stronie!


Niniejsze warunki zamówień stanowią integralną część Regulaminu Sklepu.
Klient składając zamówienie jednocześnie akceptuje Regulamin Sklepu oraz powyższe warunki indywidualnych zamówień.
 

Copyright © 2012 Webton.pl
Tworzenie stron Webton.pl