Kategorie

Aktualności

2016-09-01
Nowy Katalog SAD 2017!!
Nowy katalog już na stronie! »pic1
2016-08-18
Urlop w Pracowni.
Urlop w Pracowni. »pic1
2016-05-30
Wyprzedaż!
Czyścimy magazyn! »pic1

Newsletter

imię:
e-mail:

Akceptujemy płatności

Akceptowane płatności
Witamy w naszym sklepie internetowym!

Firma Słoneczne Miniatury Pracownia Miniaturowych Wnętrz jest owocem naszej stale rozwijającej się pasji do świata miniatur i naturalną kontynuacją naszej blogowej przygody.

Będąc miłośnikami miniaturowych domów często borykaliśmy się z trudnościami w zdobyciu dobrej jakości miniaturowych mebli, wyposażenia czy akcesoriów. Doskonale zdając sobie sprawę z tego, iż wielu hobbystów spotyka się z tymi samymi problemami wpadliśmy na pomysł otwarcia sklepu internetowego i pracowni stacjonarnej w naszym ukochanym mieście Gdyni.

Z prawdziwą przyjemnością oferujemy Państwu szeroką ofertę domków, mebli, wyposażenia i akcesoriów w różnych skalach, przeznaczonych dla dorosłych kolekcjonerów.

Współpracujemy z największymi firmami hobbystycznym w Wielkiej Brytanii: The Dolls House Emporium i Streets Ahead Dollshouse oferującymi produkty o bardzo dobrej jakości

oraz indywidualnymi Artystami wykonującymi przepiękne miniatury.

Proponujemy również wykonanie miniatur na Państwa zamówienie oraz sprzedaż produktów wykonanych w naszej Pracowni.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zwiedzenia całego sklepu internetowego. Oprócz miniatur do zakupu znajdą Państwo tutaj też ciekawe linki i informacje o domkach lalek.

Zapraszamy!

facebookbloggerOnetetsy


Poniżej przedstawiamy relację z wernisażu naszych prac, który odbył się w Galerii Sztuki Profile w Gdyni w dniach 22-24.08.2013.
Więcej zdjęć na stronie Galerii Sztuki Profile, pod datą 22 Sierpnia 2013 - ikonka poniżej klik.

eraart
 

Copyright © 2012 Webton.pl
Tworzenie stron Webton.pl